obchodovani.infoblog.cz

Recenze Binatex.com - jaký je broker bez licence Binatex

Publikováno 25.03.2017 v 16:18 v kategorii Binární opce, přečteno: 92x

V této recenzi se krátce zaměříme na brokera Binatex, který se specializuje na poskytování investičních služeb v oblasti binárních opcí. Broker sídlí ve Skotsku, působí od roku 2015 a má licenci ruského kontrolního úřadu FMRRC. Ačkoliv má Binatex web v češtině a odkazuje na něj mnoho českých reklamních webů, správně by na českém trhu vůbec působit neměl, protože nemá povolení ČNB. Broker nemá ani licenci FCA nebo CySEC.

Mezi hlavní výhody brokera patří nízký minimální vklad a transakce od $1. Na první pohled zaujme i český překlad, který se ovšem moc nepovedl, nebo cvičný demo účet. Podmínky na demo účtu jsou ale výhodnější než na reálném účtu (vyšší zhodnocení, 10% refundace), takže se na demo účtu vydělává o poznání lépe, než na skutečném účtu. Broker nabízí také bonus za vklad, ale pro výběr bonusové částky je nezbytné zobchodovat určitý objem transakcí (viz podmínky bonusu na webu Binatex).


Takto web důvěryhodného brokera nevypadá


Na úvodní webové stránce brokera Binatex je kalkulačka pro výpočet teoretických zisků. Do kalkulačky se zadává velikost investice a doba, kterou plánujete obchodování věnovat. Na základě toho vám broker spočítá, na co byste si mohli „SNADNO“ vydělat. Broker skutečně používá slovo „snadno“, ačkoliv vydělávání na binárních opcích není snadné ani zdaleka. Hned pod touto pochybnou „kalkulačkou zisků“ je statistika platformy v reálném čase. Ani té se ale nedá věřit, protože se vůbec nemění. Na konci úvodní stránky je už jen několik recenzí, které jsou podle všeho také vymyšlené, protože fotografie údajných obchodníků pochází z internetových fotobank. Pokud si založíte skutečný účet a pokusíte se uzavřít transakci bez vkladu, objeví se vám tabulka, že kdybyste měli vložené peníze, transakci byste vyhráli.


Binatex se očividně snaží nalákat nové klienty a proto binární opce prezentuje jako něco snadného. Na webu se neustále opakuje, kolik byste mohli vydělat, kdybyste obchodovali. Pravdou sice je, že na spodním okraji webu najdete něco jako upozornění na rizika obchodování, ale to je samozřejmě malým a nevýrazným písmem.


Binatex je propagován prostřednictvím pochybných reklam


Na brokera navíc odkazuje několik pochybných reklam. Ty vypadají jako obyčejné zpravodajské servery, ale obsahují vždy pouze jeden článek. Ve článku se dočtete o tom, jak je obchodování binárních opcí snadné, jak se někomu povedlo bez zkušeností, znalostí a peněz zbohatnout, a jak můžete zbohatnout i vy. Tyto reklamy plné nepravdivých informací, chybějící licence a web brokera lákající na snadné zbohatnutí, to vše působí nedůvěryhodně a proto si dejte na brokera Binatex pozor.


Obchodní podmínky brokera Binatex