obchodovani.infoblog.cz

Martin Kollár - fiktivní obchodník s binárními opcemi

Publikováno 30.12.2016 v 14:20 v kategorii Binární opce, přečteno: 66x

Internetová stránka The Wallet Magazine, na které je článek o úspěšném obchodníkovi Martinu Kollárovi, je podvod! Zmiňovaný obchodník totiž vůbec neexistuje a stejně tak ani autor článku Zbyněk Nožka.

Článek je o milionáři Martinu Kollárovi, který vytvořit vysoce úspěšnou obchodní metodu pro obchodování binárních opcí. Obchodní metoda prý vydělává tisíce korun denně, je jednoduchá a časově nenáročná. Martin Kollár se navíc rozhodl, že metodu několika lidem zveřejní, a proto založil Kollárův obchodní ústav. Do obchodního ústavu se může zaregistrovat jen omezený počet lidí a výběr klientů probíhá systémem: kdo dřív přijde, ten dřív mele. Jinými slovy se podvodníci snaží lidem říci: Zaregistrujte se hned, protože další podobnou šanci na snadné zbohatnutí nebudete mít.

The Wallet Magazine: web plný lží

Aby web vypadal důvěryhodně, mění se na něm každý den datum, do kdy se mohou lidé registrovat. Bez ohledu na to, kdy podvodný web navštívíte, stáří články je pořád 7 hodin. Pod článkem je diskuze, do které nelze přispívat, a snad všechny odkazy na webu vás přesměrují k registraci do obchodního ústavu. The Wallet Magazine tak není žádný finanční web, ale jen dobře promyšlená reklama.

Vůbec největším důkazem, že se jedná o podvod, je ale historie webu. Před několika měsíci byl na stejném webu článek o úspěšném obchodníkovi Vojtěchu Wagnerovi a jeho Akademii Vojtěcha Wagnera. Ano, podvodníci jen změnili jména, fotografie, několik detailů a web vesele provozují dál.

Pokud se do obchodního ústavu zaregistrujete, získáte pravděpodobně nějaký program nebo návod na obchodní strategii. Určitě se také budete muset zaregistrovat u brokera, kterého vám doporučí. Počítejte ale s tím, že obchodní metoda, kterou získáte, bude ztrátová. Pokud chcete na binárních opcích skutečně vydělávat, nevěřte podobným článkům a raději se začtěte teoreticky a prakticky vzdělávat.